Kurumsallık

Geçmişin mirası geleceğin inşası

Türkiye ve dünyada inşaat sektörünün ihtiyaçlarına etkili ve hızlı çözümler üreten Soma Kimya, müşterilerine sunduğu çeşitlilik ile sektörün yenilikçi firmaları arasına adını yazdırıyor.
 
Soma Kimya, yapı kimyasalları alanında yeni ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesine öncülük ederek, sunduğu kaliteli ürünler ve sistematik çözümler ile dış pazarlarda aktif rol alıyor.
 

Hayatı kolaylaştırıyoruz

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kaliteyi buluşturan Soma Kimya, tüm dünyada güvenli yapılar için çalışıyor. Dinamik kadrosu ve müşteri odaklı çalışma ilkeleriyle modern teknolojiyi buluşturan Soma Kimya ile yapılar daha güçlü, hayat daha kolay...
 
En önemli değeri kalitesini korumak ve artırmak olan Soma Kimya bulunduğu ülkelerde hacim yakalarken yeni pazar çalışmalarına da devam ediyor. Standartlarından ödün vermeden teknik bilgi ve tecrübesini geliştirmek adına ulusal ve uluslararası bazda ilgili eğitim ve ilişkilerini artırarak katılım gösteren firma, bu bağlamda işgücünün yetkinliğini de ciddi oranlarda arttırıyor.
 

Çevreye saygı, insana değer

Soma Kimya’da insana, çevreye, doğaya duyulan saygı ve toplumsal sorumluluk anlayışı, yeni ürünlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve kalitenin sürekliliğinin korunmasına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen tüm çalışmalarda kendisini gösteriyor. İşçi sağlığı ve güvenliğinin en üst düzeyde sağlandığı firmada amatör ruh, profesyonel vizyon ile birleşiyor. Firmanın ana prensiplerinden olan değişime ve yeniliğe açık, değerlerinden ödün vermeyen iş ahlakı ile Soma Kimya dünü koruyor, bugünü yaratıyor, geleceğin inşasına katkı sunuyor. Ekonomik kalkınmanın, doğa ve çevreyi yıkmadan gerçekleşmesi gerekliliğini, yönetim anlayışının temel ilkelerinden biri kabul eden Soma Kimya, kalkınmayı sürdürülebilir kılmaya önem veriyor.