Global Bir Firma Yolunda: Soma Kimya

Türkiye ve dünya inşaat sektörü ihtiyaçlarına; kaliteli, yenilikçi ve  güvenilir çözümler üretme misyonu ile çıktığımız yolumuzda: Kalitemizi koruyarak, artırarak ve çağın gereksinimlerine ayak uyduran yeniliklerle alanımızın öncü kuruluşu olma vizyonu ile ilerliyoruz.


Soma Kimya olarak 50’den fazla ülkeye ihracat yapmanın yanı sıra kendi sektöründe Türkiye’nin isminin kalite ile birlikte anılmasında büyük bir rol oynuyoruz. Var olan kalitemizi korumak ve artırmak ilkesinin odağında, çalıştığımız ülkelerin inşaat sektörü pazarında hatırı sayılır bir itibar yakalarken yeni pazar çalışmalarına da devam ediyoruz.


Kurulduğumuz  günden itibaren, müşteri ve kalite odaklı çalışmalarımızla, sektörde her zaman ilkleri gerçekleştiren bir firmayız. Kendi formülasyonlarımız ve yarattığımız markalar ile 148 farklı ürün portföyüne sahibiz.


Kurulduğumuz tarihten itibaren İKMİB ve İMMİB başta olmak üzere birçok kurum tarafından prestijli ödüllere sahip olduk. Soma Kimya olarak aldığımız ödüllerin, kalitemizden memnun olan müşterilerimizin ve kolaylaştırdığımız hayatın heyecanı ile ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyor.25.05.2018